Działka budowlana
3 Maja, Przecław, podkarpackie
- 160 000 zł
- 1 200 m²
- 133 zł/m²
Magdalena Niedzi...
Skontaktuj się
Działka budowlana
3 Maja, Przecław, podkarpackie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
160 000 zł 1 200 m² 133 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 160 000 zł (133 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 200 m²
- kształt: kwadrat; długość: 33m; szerokość: 36m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: 4 ALTERNATYWY MAREK POSIADAŁA, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: O-17660
Lokalizacja
- Adres: 3 Maja, Przecław, mielecki, podkarpackie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, las, łąka
Opis nieruchomości
Więcej informacji: Magdalena tel.
e-mail:
Wszystkie oferty:
Szukasz spokojnego miejsca na dom? W takim razie ta działka to realna ALTERNATYWA dla
Ciebie cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja. (...)
721 493...
721 493 513